Pages

Monday, June 20, 2016

Keputusan Catur Amatur 1600

Kerana penyertaan yang menggalakkan, kejohanan ini telah dibahagi kepada 2 kategori. Para peserta yang berusia bawah 12 tahun telah bermain di dalam kategori U12 dan selainnya bermain di dalam kategori Amatur.

CATUR AMATUR 1600 (BAWAH 12 TAHUN) (8 MINIT)

Organizer(s)Cerdik Catur Enterprise & Kuala Lumpur Chess Association (KLCA)
FederationMalaysia ( MAS )
Chief ArbiterCandidate Master Mohd Fadli Zakaria
Time control8 minutes each to finish
LocationDato Arthur Tan Chess Centre
Date2016/06/19
Rating-Ø1201
Pairing programSwiss-Manager from Heinz HerzogSwiss-Manager tournamentfile
Last update 19.06.2016 07:40:05, Creator/Last Upload: cerdik catur ent.
LinksOfficial Homepage of the OrganizerLink with tournament calendar
ParametersNo tournament details
ListsStarting rankAlphabetical list of playersStatisticsPlaying schedule
Final Ranking crosstable after 10 RoundsStarting rank crosstable
Board PairingsRd.1Rd.2Rd.3Rd.4Rd.5Rd.6Rd.7Rd.8Rd.9Rd.10/10 , not paired
Ranking list afterRd.1Rd.2Rd.3Rd.4Rd.5Rd.6Rd.7Rd.8Rd.9Rd.10
Excel and PrintPrint listExport to Excel (.xls)Export to Excel (.xlsx)Export to PDF-File

Final Ranking after 10 Rounds

Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
12Clarance Foo Jiu YarngMAS15179,059,052,2549,0
21Brien Foo Jiu WeirMAS15448,558,545,5047,0
33Chong Bok SiongMAS15058,062,044,7542,0
45Chong Bok SiangMAS14618,059,042,0043,5
56Claire Foo Jing Er-GMAS14336,060,026,5033,0
619Nazhan Syahmi NizamMAS06,054,521,0032,0
74Muhd Nur Daie MasliMAS15055,560,525,5036,5
87Lucas Oh Li JyeMAS13745,060,021,0030,0
99Mohd Nazri Aizad Mohd NazroelMAS11835,053,519,0031,0
1016Lee Zi XyuanMAS05,040,516,0025,0
1113Ahmad Aqeel Daniel AnzariMAS05,039,015,0022,0
1210Nawratul Yasmin Zairol-GMAS11444,051,513,0024,0
1317Muhamad NorsyakirMAS04,048,012,0022,0
1414Chang Ching HaoMAS04,045,012,0025,0
1520Ng LiyangMAS04,041,010,0022,0
1612Mohd Nazri Arfan Mohd NazroelMAS10333,047,011,0020,0
1711Iris Qistina Mohd Rizwan-GMAS11083,042,510,0012,0
1815Lau Ping XianMAS03,040,010,007,0
198Zarith Ezanny ZairolMAS12172,040,06,0012,0
2018Muhammad Amirudin ShahMAS02,038,55,0015,0
Annotation:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break3: Fide Tie-Break

CATUR AMATUR 1600 (8 MINIT)

Last update 19.06.2016 07:53:07, Creator/Last Upload: cerdik catur ent.
LinksOfficial Homepage of the OrganizerLink with tournament calendar
ParametersShow tournament details
ListsStarting rankAlphabetical list of playersStatisticsPlaying schedule
Final Ranking crosstable after 10 RoundsStarting rank crosstable
Board PairingsRd.1Rd.2Rd.3Rd.4Rd.5Rd.6Rd.7Rd.8Rd.9Rd.10/10 , not paired
Ranking list afterRd.1Rd.2Rd.3Rd.4Rd.5Rd.6Rd.7Rd.8Rd.9Rd.10
Excel and PrintPrint listExport to Excel (.xls)Export to Excel (.xlsx)Export to PDF-File

Final Ranking after 10 Rounds

Rk.SNoNameFEDRtgPts. TB1  TB2  TB3 
111Ahmad Izzudin Ahmad RostamMAS14749,059,554,0045,0
213Rijalman GhaniMAS14677,557,037,0044,5
314Benjamin Cheah Yu HockMAS14617,552,540,5038,5
412Muhd Faez HaidzirMAS14677,066,043,0038,5
547Mohd Hafizul IshakMAS07,065,541,5047,0
62Shaun Quake Zhun ZianMAS15957,062,042,5039,0
721Shakti RajanZ-14297,059,036,0039,0
83Kaber Azzad Mohd KassimMAS15807,052,535,0035,0
925Khaizuran AbdullahMAS14186,554,532,0037,0
1018Sebastien Chua Chee SianMAS14396,551,530,7530,0
1143Hafiz ZulkhairiMAS06,551,031,5037,0
126Mohd Izzaldin Mohd IsaMAS15456,060,033,2539,0
1352Muhamad NorsafwanMAS06,057,533,0033,0
141Muhd Aminurrasyid HassanMAS15976,057,031,0032,5
159Mohd Khairie MazlanMAS15196,054,028,7536,0
1635Lau Kar JingMAS12426,051,030,0029,0
177Muhd Faiz ZakariaMAS15396,048,528,0030,0
1815Muhd Syukur RazaliMAS14486,045,024,5025,0
1924Mohd Zullghafari SaparminMAS14215,561,029,5034,5
205Mohd Syazwan Mohd ZinMAS15505,558,530,0034,5
214Zaindra Mahazam Shah DarawinMAS15555,553,027,5031,0
2239Abdul Jabbar MuiedulQuds AfiMAS05,552,026,0027,0
2345Masli IsmailMAS05,551,525,2527,0
2431Ng Guo HaoMAS13615,059,025,5033,0
2542Bun Eu QuenMAS12425,056,025,0031,0
2616Ngasiman Hj SapuanMAS14465,055,524,0031,0
2733Kenny Lee Chia SernMAS13165,055,521,5026,0
2820Kanes GovindasamyMAS14305,053,523,5027,0
2917Darral Dang Yien WeiMAS14445,052,521,7532,5
3028Azfar Hasifi Ahmad FikriMAS14025,051,024,0031,0
3127Mohd Sazwan DaudMAS14085,047,518,0028,0
3232Michael Daniel LouisMAS13465,047,515,5027,0
3323Ahmad Hamizan Ahmad FikriMAS14245,045,516,5027,0
3426Noor Hafrez Muhd JamriMAS14185,044,516,5025,0
358Muhd Fariza Azha ZakariaMAS15294,558,023,5037,0
3619Wan Mohd Zulikhsan Wan Md ZaidanMAS14344,545,517,5028,5
3751Mohd Syahin Mohd BizanunddinMAS04,543,513,7521,5
3830Teh Chin WeiMAS13924,543,012,2521,5
3936Mohd Nazri Aiman Mohd NazroelMAS12054,053,017,5026,0
4034Mizan Izzati Mat Zin-GMAS12704,049,516,0025,0
4148Mohd Khairul AnwarMAS04,045,012,0020,0
4257Zairol ShaariMAS04,043,012,0020,0
4310Iskandar RashidMAS14974,039,010,5019,0
4455Muhammad Nur Fitri ZahariMAS04,038,511,5019,0
4549Mohd Najmuddin Abdullah ZawawiMAS04,035,512,0015,0
4640Ahmad Suhairi Mat JebahMAS03,536,57,7512,0
4754Muhammad Iman Nurhakim Mohd Khairul JohariMAS03,535,09,2513,0
4841Alkmar Nazrul AliasMAS03,048,59,0025,0
4956Nur Adilah Mohd NordinMAS03,044,07,5022,0
5038Nurul Hanis Ahmad Kamel-GMAS11153,041,09,0015,0
5153Muhammad Hazim Ahmad SuhairiMAS03,037,57,0014,0
5222Mohd Nazrin Abdull MutalibMAS14282,037,57,0017,0
5337Voon Kang Mei-GMAS11382,037,55,0011,0
5450Mohd Rizal Abu ZarinMAS01,033,53,506,0
5544Mahadzir MahmodMAS00,035,50,000,0
5629Justafahary JohariMAS14000,032,50,000,0
46Mohamad Zakaria RipotMAS00,032,50,000,0
Annotation:
Tie Break1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Tie Break2: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable
Tie Break3: Fide Tie-Break



Post a Comment
Related Posts with Thumbnails